MŪSU MAISĪJUMI 

_______________________

NAPOLI - INTENSITĀTE 8/8

Stipra un neatkārtojama krēmīga īsta Neapoles espreso garša. Asas rūpīgi izvēlētu prestižo Āfrikas kafijas pupiņu notis lieliski sader ar aromātisko un silto Brazīlijas pupiņu garšu – un to visu klāj piesātināts un samtains krēms.

LUNGO - INTENSITĀTE 7/8

Intensīva un ilgstoša bauda. Aromātiskā kakao notis, sīvās mandeles un grauzdētie rieksti lieliski kontrastē un vienlaicīgi veido maigu garšu. Dzēriens ir intensīvs, taču maigs, samtains, bet piesātināts.

CREMOSO - INTENSITĀTE 6/8

Intensīvs, salds, stiprs, krēmīgs aromāts ar patīkamām riekstu notīm. Saldums un skābums saplūst ar nesaldinātā kakao piesātinātību. Garšu buķete mutē uzplaukst ar samtainu maigumu.

RISTRETTO - INTENSITĀTE 7/8

Aukslējas glāstošās saldskābās, krēmīgās notis savaldzina jau no pirmā malka – intensīvās garšas uz augļu fona atplaukst ar nepārprotamiem melnās šokolādes, mandeļu un citu riekstu mājieniem. Apburošs maisījums, kurā perfekti apvienojies saldums, maigums, intensitāte un piesātinātība.

PURO ARABICA - INTENSITĀTE 6/8

Melnās šokolādes, ziedu, medus un riekstu aromāti atklājas uz augļu fona – tipiska tikko ievāktu un grauzdētu kafijas pupiņu garša. Sarežģīti vienkārši un skaidri – salduma, maiguma un piesātinātības apvienojums.

BEZKOFEĪNA KAFIJA - INTENSITĀTE 3/8

Īpaši maigs prestižas kafijas maisījums savaldzina sirdi ar savu aromātu un garšu... Emocijas liek sirdij sisties straujāk – pat bez kofeīna.

ŽEŅŠEŅA DZĒRIENS 

Maigs aromāts, kurā sajūtamas karameles notis. Salda pieredze, kas sniedz enerģiju un ļauj dienu sākt lieliskā noskaņojumā un ar labu pašsajūtu.

CAPPUCCINO

Zem gardām, gaisīgām un piesātinātām putiņām slēpjas maiga kafijas garša. Ļoti harmonisks maisījums. Pagatavot tasīti ar augstākās kvalitātes kapučīno vēl nekad nav bijis tik vienkārš.

COCOCHOC

Patiesi salds prieks bērniem vienā kapsulā. Perfektajām piena pulvera un kakao putiņām nespēj pretoties arī pieaugušie. Enerģijas deva brokastīm vai atpūtas brīdim.

CORTADO

Cortado īpaši populārs Latīņamerikā. Tas ir espreso, kam pievienots nedaudz piena, tādējādi padarot maigāku saldskābo garšu. Dzēriens ideāli piemērots vakariem.

LATTE MACCHIATO

Garša, bez kuras nav iedomājami rīti vairumā Eiropas valstu. Īsts espreso apvienojumā ar saldu piena mākonīti. Bauda un enerģija labam dienas sākumam.

KARSTĀS ŠOKOLĀDES DZĒRIENS

Bagātīgs un izsmalcināts dzēriens – kakao sniedz enerģiju atpūtas brīdī.

CITRONU TĒJA

Stipra, intensīva garša ar atsvaidzinošām citronu vēsmas notīm. Maigas garšas dzēriens, kas izceļas ar antioksidējošām īpašībām, lieliski veldzē jebkurā mirklī.

PERSIKU TĒJA

Atspirdzinošs aukstais dzēriens un neatkārtojamā persiku garša. Enerģiskā persiku tēja – ideāla izvēle ikvienam mirklim.

PIENA DZĒRIENS

Piens jau izsenis tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem pārtikas produktiem. Dzēriens ar pienu – vēl garšīgāks kapučīno.