NP kapsule lv.jpg

   MŪSU DIAMOND KAPSULAS 

_______________________

accessories-22-1.jpg

Mūsu Diamond kapsulas ar 18 mēnešu aizsardzību paredzētas visiem Nespresso®* aparātiem. Inovatīvā hidrauliskā sistēma ļauj kafiju izmantot vienmērīgi. Turklāt īpašā barjeraizsardzība un plastmasas materiāli nodrošina produkta svaigumu pat līdz 18 mēnešiem.

*Preču zīme nepieder Ultramar Caffè Srl vai citiem saistītiem uzņēmumiem.

 MŪSU MAISĪJUMI 

_______________________

NAPOLI - INTENSITĀTE 8/8

Stipra un neatkārtojama krēmīga īsta Neapoles espreso garša. Asas rūpīgi izvēlētu prestižo Āfrikas kafijas pupiņu notis lieliski sader ar aromātisko un silto Brazīlijas pupiņu garšu – un to visu klāj piesātināts un samtains krēms.

LUNGO - INTENSITĀTE 7/8

Intensīva un ilgstoša bauda. Aromātiskā kakao notis, sīvās mandeles un grauzdētie rieksti lieliski kontrastē un vienlaicīgi veido maigu garšu. Dzēriens ir intensīvs, taču maigs, samtains, bet piesātināts.

CREMOSO - INTENSITĀTE 6/8

Intensīvs, salds, stiprs, krēmīgs aromāts ar patīkamām riekstu notīm. Saldums un skābums saplūst ar nesaldinātā kakao piesātinātību. Garšu buķete mutē uzplaukst ar samtainu maigumu.

RISTRETTO - INTENSITĀTE 5/8

Aukslējas glāstošās saldskābās, krēmīgās notis savaldzina jau no pirmā malka – intensīvās garšas uz augļu fona atplaukst ar nepārprotamiem melnās šokolādes, mandeļu un citu riekstu mājieniem. Apburošs maisījums, kurā perfekti apvienojies saldums, maigums, intensitāte un piesātinātība.

PURO ARABICA - INTENSITĀTE 4/8

Melnās šokolādes, ziedu, medus un riekstu aromāti atklājas uz augļu fona – tipiska tikko ievāktu un grauzdētu kafijas pupiņu garša. Sarežģīti vienkārši un skaidri – salduma, maiguma un piesātinātības apvienojums.

BEZKOFEĪNA KAFIJA - INTENSITĀTE 3/8

Īpaši maigs prestižas kafijas maisījums savaldzina sirdi ar savu aromātu un garšu... Emocijas liek sirdij sisties straujāk – pat bez kofeīna.

PIENA DZĒRIENS

Piens jau izsenis tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem pārtikas produktiem. Dzēriens ar pienu – vēl garšīgāks kapučīno.

ŽEŅŠEŅA DZĒRIENS

Maigs aromāts, kurā sajūtamas karameles notis. Salda pieredze, kas sniedz enerģiju un ļauj dienu sākt lieliskā noskaņojumā un ar labu pašsajūtu.

CAPPUCCINO

Zem gardām, gaisīgām un piesātinātām putiņām slēpjas maiga kafijas garša. Ļoti harmonisks maisījums. Pagatavot tasīti ar augstākās kvalitātes kapučīno vēl nekad nav bijis tik vienkārši.

CORTADO

Cortado īpaši populārs Latīņamerikā. Tas ir espreso, kam pievienots nedaudz piena, tādējādi padarot maigāku saldskābo garšu. Dzēriens ideāli piemērots vakariem.

SUPREMO COMPOSTABILI - INTENSITĀTE 7/8

Organiskā kafija kompostējamās, viegli šķirojamās kapsulās, kas saglabā kafijas aromātu un kvalitāti. Aromātiska, augstas kvalitātes kafija, kas apvieno intensīvu, bet tai pat laikā smalku un maigu garšu, sniedzot patiesi harmonisku kafijas pauzes prieku.

ARMONIA - COMPOSTABILI - INTENSITĀTE 6/8

Organiskā kafija, kas fasēta kompostējamās kapsulās, saglabā savu aromātu un kvalitāti. Kafija ar intensīvu garšu un izteiktu saldenu un maigu aromātu.

COLOMBIA - COMPOSTABILI - INTENSITĀTE 5/8

Intensīva un aromātiska kafija ar vidēju skābumu un maigu tumšā kakao, un šokolādes garšu.

KENYA - COMPOSTABILI - INTENSITĀTE 6/8 

Arabica kafija ar svaigu augļu garšas notīm, citrusaugļu aromātu, un patīkamu skābumu.

PERU - COMPOSTABILI - INTENSITĀTE 5/8

Aromātiska Arabica kafija ar šokolādes motīviem un maigi krēmīgu aromātu.